Zabezpiecz swoje auto przed zmieniającym się klimatem_supark

Zabezpiecz swoje auto przed zmieniającym się klimatem!

Wszyscy wiemy, że klimat się zmienia. Odczuwamy to każdego dnia. Nie dziwią już nas afrykańskie temperatury czy huragany rodem ze Stanów Zjednoczonych. Pogoda potrafi zmienić się w kilka minut. Ulewa z gradobiciem, a zaraz później piękne słońce? To już norma. Takie gwałtowne zjawiska atmosferyczne powoli wpisują się już w nasz polski krajobraz.

W 2021 roku ubezpieczyciele odnotowali rekordową liczbę zgłoszeń. Duża część z nich dotyczyła szkód katastroficznych, czyli tych spowodowanych niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Według danych PZU zniszczenia spowodowane śniegiem i lodem wzrosły aż o 3360%!

Trudne warunki atmosferyczne bardzo mocno dały się we znaki właścicielom samochodów. Według ubezpieczyciela Compensa Polska zgłaszali oni straty wyrządzane warunkami atmosferycznymi o 265 proc. częściej niż w ubiegłym roku. PZU z kolei szacuje, że szkody wypłacane z autocasco z tytułu zniszczeń spowodowanych gradobiciem wzrosły o 350 proc.

W domowym garażu podziemnym SUpark auto zabezpieczone jest przed czynnikami zewnętrznymi. Jego szczelna konstrukcja chroni przed dostaniem się wody do wnętrza samochodu. Nasz system parkingowy gwarantuje komfort przed rozpoczęciem podróży, dzięki utrzymywaniu stałej temperatury. Co jest dużym udogodnieniem, zwłaszcza w upalne lub mroźne dni.

Przed zmieniającym się klimatem Was nie obronimy, ale przed skutkami tych zmian już tak!

Zabezpiecz swoje auto i wybierz SUpark!

Chcesz wiedzieć więcej o naszym rozwiązaniu? Pobierz foldery oraz karty katalogowe i zobacz jak możesz zastosować nasz garaż. Zobacz też najczęściej zadawane pytania i znajdź odpowiedź, na nurtujące Cię tematy.