Przydomowy garaż podziemny SUpark

Przydomowy garaż podziemny SUpark

SUpark, czyli przydomowy garaż podziemny, to innowacyjne, designerskie i funkcjonalne rozwiązanie, będące odpowiedzią na parkingowe bolączki właścicieli domów. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca do parkowania, a liczy bezpieczeństwo, prostota i komfort użytkowania.  SUpark chroni pojazdy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz zazdrosnymi spojrzeniami. Jest prosty w obsłudze, działa szybko i bezawaryjnie, a do tego zaskakuje nowoczesnym wykończeniem i możliwościami customizacji.

SUpark to zupełnie nowe podejście do garażowania pojazdów. Na rynku pojawiały się wcześniej produkty, które próbowały zastąpić murowany garaż, jednak żaden z nich nie zadomowił się na dobre. Dlaczego? Bo dopiero przydomowy garaż podziemny SUpark odpowiada na realną potrzebę właścicieli domów i developerów – łączy świetny pomysł z doskonałym designem. Dodatkowo cechy tego nowoczesnego garażu pozwalają mówić o nim jako o rozwiązaniu dla domu inteligentnego (sterowanie poprzez aplikację), jak i rozwiązaniu proekologicznym: konstrukcja schowana pod ziemią nie pochłania ciepła, przez co jest neutralna dla środowiska, oraz w całości może zostać poddana recyklingowi. Ponadto w sytuacji przeprowadzki swój przydomowy garaż można bez problemu przenieść w nowe miejsce zamieszkania.  

Przydomowy garaż podziemny SUpark wykorzystuje możliwość garażowania pojazdów na działce przy jednoczesnym zachowaniu wolnej przestrzeni wokół domu. Zaparkowanemu pojazdowi nie grozi ani kradzież ani niekorzystne warunki atmosferyczne.


Chcesz wiedzieć więcej o naszym rozwiązaniu? Pobierz foldery oraz karty katalogowe i zobacz jak możesz zastosować nasz garaż. Zobacz też najczęściej zadawane pytania i znajdź odpowiedź, na nurtujące Cię tematy.