Nagroda DOBRY DESIGN 2022 w rękach SUparku

DOBRY DESIGN 2022 w kategorii Smart Home w rękach SUparku

Z niezwykłą radością dzielimy się informacją, że przydomowy garaż podziemny SUpark zwyciężył w konkursie Dobry Design 2022 w kategorii Smart Home podczas 4 Design Days w Katowicach. Udowadniając tym samym, że garaż może zachwycać zarówno funkcjonalnością, jak i niebanalną i designerską architekturą.

Dobry Design to nowa odsłona znanego od lat plebiscytu. W tym roku po raz pierwszy odbył się podczas 4 Design Days. To największa impreza poświęcona designowi, architekturze i wzornictwu w tej części Europy. Konkurs skierowany jest do marek, które w swoim DNA mają zapisany dobry design, wysoką jakość oraz długowieczność swoich produktów, czyli wartości niezwykle bliskie SUparkowi. Nagrody przyznano w sumie w 12 kategoriach i 3 kategoriach specjalnych.

Jesteśmy dumni, że jury składające się z uznanych architektów, projektantów i przedstawicieli organizacji branżowych doceniło jakość i design naszego projektu. To ogromne wyróżnienie, a także motywacja do dalszej pracy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: dobrzemieszkaj.pl


Chcesz wiedzieć więcej o naszym rozwiązaniu? Pobierz foldery oraz karty katalogowe i zobacz jak możesz zastosować nasz garaż. Zobacz też najczęściej zadawane pytania i znajdź odpowiedź, na nurtujące Cię tematy.