Garaż podziemny SUpark. Rzwiązanie Smart Home

Garaż podziemny SUpark. Rozwiązanie Smart Home.

Kamery, które umożliwiają kontrolowanie domu, nawet podczas pobytu na wakacjach. Regulowanie natężenia i barwy światła za pomocą aplikacji w telefonie? Ogrzewanie, które można włączyć w drodze powrotnej z pracy? Takie rozwiązania Smart Home już nikogo nie dziwią. Funkcjonują z powodzeniem w naszych domach, a także biurach. Dlaczego więc nie zastosować ich w systemach parkingowych?

Przydomowy garaż podziemny SUpark, dzięki swoim funkcjonalnościom, wpisuje się w jeden z najważniejszych trendów architektonicznych w 2022 roku, jakim jest Smart Home. Będzie więc idealnym dopełnieniem każdego inteligentnego domu. Można nim zarządzać za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Posiada ona przejrzysty interfejs, dzięki czemu jej użytkowanie jest proste i intuicyjne. Aby zapewnić użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo i komfort, SUpark został wyposażony w ultradźwiękowy asystent parkowania, który znacząco ułatwia manewrowanie samochodem w garażu. Dodatkową pomocą są sygnały świetlne, które informują kierowcę o poprawnym zaparkowaniu pojazdu.

Zima i ujemne temperatury nie są żadną przeszkodą dla SUparku. Opcje dodatkowe zostały wyposażone w system antyoblodzeniowy, który uruchamia się samoczynnie, gdy temperatura spanie poniżej 3 stopni Celsjusza. Garaż można również dodatkowo zaopatrzyć w maty grzewcze, które przeciwdziałają gromadzeniu się śniegu na górnej platformie. Skuteczną ochroną przed wilgocią jest z kolei system wentylacyjny, który uruchamia się automatycznie, gdy poziom wilgoci jest zbyt wysoki.

Dodatkową ochroną samochodu znajdującego się na platformie jest mechanizm podnoszenia, wyposażony w system, który zabezpiecza platformę parkingową przed samoistnym opadaniem.

Nie spoczywamy na laurach i nieustannie doskonalimy nasz system parkingowy oraz rozwijamy naszą ofertę, aby była ona jak najlepiej dopasowana do potrzeb obecnego świata. Pracujemy właśnie nad kolejnymi funkcjonalnościami, takimi jak czujniki skanujące otoczenie garażu, które jeszcze bardziej zwiększą bezpieczeństwo m.in. dzieci i zwierząt.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym rozwiązaniu? Pobierz foldery oraz karty katalogowe i zobacz, w jaki sposób możesz korzystać z naszego garażu. Sprawdź też najczęściej zadawane pytania (FAQ) i znajdź odpowiedzi, na nurtujące Cię tematy.