Garaż podziemny SUpark. Design w duecie z ekologią

Garaż podziemny SUpark. Design w duecie z ekologią.

Troska o środowisko i design nie mogą iść ze sobą w parze? Nic bardziej mylnego! Przydomowy garaż podziemny SUpark jest najlepszym dowodem, że te dwie cechy mogą się idealnie dopełniać.

Powiew świeżości na rynku garażowania pojazdów

SUpark wraca uwagę nie tylko swoim atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem, ale także swoją funkcjonalnością. Zrywa z tradycyjnym wizerunkiem garażu, z którym łączy go jedynie ta sama funkcjonalność. Ponadto skutecznie udowadnia, że każdy obiekt — nawet garaż — może zaskakiwać niebanalną i nietuzinkową architekturą. Co jeszcze wyróżnia przydomowy garaż podziemny SUpark? Jego górną platformę można wyłożyć dowolnym materiałem — kostką, brukiem czy trawą. Dzięki temu staje się zupełnie niewidoczny i nie zaburza ogólnej koncepcji architektonicznej posesji, a jednocześnie jest spójnym dopełnieniem stylistyki nieruchomości.

Troska o ekologię nie jest jedynie sezonowym trendem

W dzisiejszych czasach to po prostu konieczność. Schowana pod ziemią konstrukcja garażu podziemnego SUpark nie pochłania ciepła, dzięki czemu jest on zupełnie neutralny dla środowiska. Co więcej, może ona zostać poddana recyklingowi. Garaż w przypadku przeprowadzki można przenieść w nowe miejsca zamieszkania, nie pozostawiając niczego w glebie.

Jeśli zależy ci na rozwiązaniu, które troszczy się o środowisko, poprzez ograniczanie negatywnego wpływu człowieka na środowisko, to SUpark jest dla Ciebie.

Dobry Design 2022

Nie możemy nie wspomnieć, że nowoczesny design i proekologiczna idea zostały docenione w konkursie Dobry Design 2022, w którym to przydomowy garaż podziemny SUpark zwyciężył w kategorii Smart Home. To plebiscyt, który docenia marki mające w swoim DNA wpisany dobry design oraz wysoką jakość i długowieczność swoich produktów. A to są wartości, które przyświecały nam podczas projektowania SUparku.

Nie musisz już dłużej wybierać pomiędzy modnym, nowoczesnym i designerskim wyglądem, a troską o środowisko. SUpark doskonale łączy obie te cechy.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym rozwiązaniu? Pobierz foldery oraz karty katalogowe i zobacz, w jaki sposób możesz korzystać z naszego garażu. Sprawdź też najczęściej zadawane pytania (FAQ) i znajdź odpowiedzi, na nurtujące Cię tematy.