Garaż podziemny SUpark. Innowacja na rynku garażowania pojazdów.

Garaż podziemny SUpark. Innowacja na rynku garażowania pojazdów.

Innowacje odgrywają kluczową rolę w architekturze. To branża, która stawia na rozwój, kreatywność i myślenie przyszłościowe. Takie same cele ma garaż podziemny SUpark. To nie jest kolejny, tradycyjny garaż, który ma służyć wyłącznie przechowywaniu samochodów. To innowacyjne rozwiązanie, które wprowadza nowe podejście do garażowania pojazdów.

Nowy poziom technologii

Wysuwane garaże funkcjonują na rynku już od kilku lat. Ale to przydomowy garaż podziemny SUpark wyniósł tę technologię na nowy poziom. Co jest więc w nim tak innowacyjnego? Jego konstrukcja! Górna platforma garażu SUpark opiera się tylko na dwóch podporach, podczas gdy podobne rozwiązania bazują na czterech. Taki układ gwarantuje, że parkowanie w SUparku jest bardzo proste, intuicyjne i szybkie. Ale to nie wszystko. Tak zaprojektowany garaż pozwala również na zaoszczędzenie przestrzeni na posesji. Masz małą działkę? A może chcesz zamontować większą liczbę miejsc parkingowych? To już nie problem, bo jest przydomowy garaż podziemny SUpark, który umożliwi Ci spełnienie Twoich planów, nawet gdy nie jesteś posiadaczem ogromnej działki.

Garaż, który będzie zawsze przy Tobie

W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej zmieniają swoje miejsce zamieszkania i się przeprowadzają. SUpark został zaprojektowany tak, aby w przypadku zmiany miejsca zamieszkania można było go bez problemu przenieść bez pozostawiania czegokolwiek w glebie. Garaż, który będzie zawsze przy Tobie? Z SUparkiem to możliwe!

Garaż podziemny schowamy w kontenerze

Jeśli myślicie, że przydomowy garaż podziemny SUpark to nic innego, jak tradycyjny podnośnik warsztatowy, to jesteście w błędzie. Garaż SUpark to stalowa, zintegrowana konstrukcja, która składa się z kontenera i urządzenia dźwigowego. Ponadto wyróżnia go to, że jego górną platformę można wyłożyć dowolnym materiałem: kostką, brukiem czy trawą, przez co staje się on niemal niewidoczny.

Dzięki licznym opcjom customizacji przydomowy garaż podziemny SUpark można dostosować do indywidualnych potrzeb właściciela. Jest to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek, a także rosnące oczekiwania i wymagania konsumentów, którzy liczą na to, że to produkt będzie dopasowany do ich stylu życia, a nie odwrotnie.

Nieograniczone możliwości przechowywania

Choć SUpark został zaprojektowany z myślą o przechowywaniu w nim samochodów, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby trzymać w nim także inne pojazdy – quady, skutery wodne, rowery czy motocykle. Jedynym ograniczeniem jest dopuszczalna waga i wasza wyobraźnia. W przypadku mniejszych pojazdów zalecamy zaopatrzenie się w odpowiedni stojak, który będzie dla nich dodatkową ochroną.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym rozwiązaniu? Pobierz foldery oraz karty katalogowe i zobacz, w jaki sposób możesz korzystać z naszego garażu. Sprawdź też najczęściej zadawane pytania (FAQ) i znajdź odpowiedzi, na nurtujące Cię tematy.