Garaż podziemny SUpark. Gwarancja stałych temperatur przez cały rok.

Garaż podziemny SUpark. Gwarancja stałych temperatur przez cały rok.

Wraz z rozpoczęciem sezonu letniego, wkraczamy w okres wysokich temperatur. Zastanawiasz się, jak zabezpieczyć swój samochód przed szkodliwym wpływem upałów? Garaż podziemny SUpark to rozwiązanie, które stanowi najlepsze zabezpieczenie pojazdu przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Projektując podziemny garaż SUpark, pod uwagę wzięliśmy różne warunki pogodowe, panujące w Polsce. W przydomowym garażu podziemnym SUpark, temperatura jest stała o każdej porze roku. Nawet w najbardziej upalne dni, sięga ona 4-5 stopni Celsjusza, co przekłada się nie tylko na lepszy stan auta, ale również na wysoki komfort kierowcy i pasażerów.

Wysoka temperatura może być szkodliwa dla Twojego samochodu!

Promienie słoneczne mają negatywny wpływ na elementy z tworzywa sztucznego, gumy i tkanin, które znajdują się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. Ponadto znacząco przyspieszają starzenie się lakieru. Zbyt wysoka temperatura wewnątrz samochodu może natomiast uszkodzić elektronikę, centralny zamek oraz osłabić moc klimatyzacji. Wyższe temperatury wpływają również na szybsze rozładowanie się akumulatorów samochodowych. Latem należy także kontrolować stan ciśnienia opon oraz bieżnika, ponieważ w lecie wiele szybciej dochodzi do ich zużycia.
Co zrobić, aby zapobiegać wyżej wymienionym zagrożeniom? Najlepiej zaparkować auto w chłodnym miejscu, np. w garażu podziemnym SUpark, w którym temperatura jest stała o każdej porze roku. Właśnie dlatego zaparkowane w nim auto jest skutecznie chronione zarówno podczas upalnych, jak i mroźnych dni.

Zadbaj o komfort jazdy już od pierwszych chwil podróży!

Wsiadanie do nagrzanego auta zdecydowanie nie należy do przyjemnych doświadczeń. W dzisiejszych czasach zdecydowana większość samochodów posiada klimatyzację, jednak prawidłowe, stopniowe schładzanie się pojazdu może potrwać nawet do kilku minut. Czas schładzania się auta najlepiej przeczekać na postoju, ponieważ zbyt wysoka temperatura osłabia koncentrację kierowcy. Problem ten jednak nie istnieje w momencie, gdy od razu wsiada się do idealnie schłodzonego pojazdu 😉 Samochód zaparkowany w garażu podziemnym SUpark zawsze jest gotowy do natychmiastowej podróży, zapewniając maksymalny komfort jazdy wszystkim pasażerom!

Chcesz wiedzieć więcej o naszym rozwiązaniu? Pobierz foldery oraz karty katalogowe i zobacz, w jaki sposób możesz korzystać z naszego garażu. Sprawdź też najczęściej zadawane pytania (FAQ) i znajdź odpowiedzi, na nurtujące Cię tematy.